Колишню освітянку з Лисичанська засудили до 10 років тюрми за колабораціонізм
Мешканку Лисичанська заочно засудили до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна за колабораційну діяльність (ч.ч. 3, 5 ст. 111-1 КК України). Суд ухвалив таке рішення за публічного обвинувачення прокурорів Луганської обласної прокуратури.
Про це повідомляє Луганська обласна прокуратура.
Прокурори довели в суді, що засуджена – колишня працівниця управління освіти Лисичанської міської адміністрації.
За інформацією, з літа 2022 року жінка почала співпрацювати з окупантами. Тоді ж вони призначили її «виконувачем обов’язків начальника відділу освіти» місцевої «адміністрації».
«Вона організовує освітній процес у навчальних закладах міста за стандартами держави-агресорки. Також періодично дає інтерв’ю регіональному пропагандистському телеканалу, де розповідає про перепідготовку вчителів у рф та забезпечення шкіл російськими підручниками», – пояснили у прокуратурі.
Спеціальне досудове розслідування здійснювалось під процесуальним керівництвом прокуратури слідчими ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.
Нагадаємо, працівники ДБР завершили спеціальне досудове розслідування щодо колишнього працівника одного з лісництв Луганщини, який став депутатом «новоайдарського муніципального округу лнр». Обвинувальний акт скерували до суду.
- 1309 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Лисичанська громада надає грошову допомогу пораненим військовим: умови та порядок
- 17:30 У Дніпрі святковий концерт проведуть сіверськодонецькі колективи (АНОНС)
- 16:00 Для виведення ринку з тіні податок за здачу житла в оренду можуть зменшити до 7%
- 15:00 “Унітази зняли, а на місце не поставили”: у Сіверськодонецьку люди користуються вуличним туалетом
- 13:30 Сіверськодонецький медзаклад надає паліативну допомогу у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини 26.02.2026 переглядів: 1206
- Підтримка ВПО: родинам з Луганщини передали генератори, термобілизну та продуктові набори 27.02.2026 переглядів: 604
- У конкурсі від УІК бере участь нова книга Семена Перцовського: про що вона та як підтримати 28.02.2026 переглядів: 482
- У росії затримали пропагандиста, який знімав рекламу на тлі понівеченого Сіверськодонецька 27.02.2026 переглядів: 470


Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини
ВПО з Луганщини отримали ковдри, одяг, харчі та іншу допомогу в Рівному й Тернополі
Окупанти здійснили 11 мінометних обстрілів на Луганщині