На Київщині луганським ВПО роздаватимуть хліб – де отримати
Опубліковано 11.12.2025 - 21:00
У рамках співпраці з ТОВ «Київський пекарний дім» Сватівський гумхаб у Броварах отримав благодійну допомогу у вигляді соціального хліба.
Про це йдеться у телеграм-каналі гумхабу.
ВПО з Луганщини запрошують завтра з 10:00 до 15:00 отримати продукцію.
З собою мати обов'язкового довідку ВПО.
Нагадаємо, БФ «Янголи Спасіння» спільно з UNHCR Ukraine розпочали реєстрацію на 2026 рік для участі в програмі з ремонту житла для внутрішньо переміщених осіб.
- 411 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
- 18:00 Меценати передали допомогу для облаштування «Лісової дачі»
- 17:00 У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
- 16:00 На ТОТ Луганщини жінку засудили до примусових робіт за фінансування «небажаної організації»
- 15:00 Сіверськодонецький Палац культури змінює локацію у Дніпрі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 917
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 829
- На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць 28.06.2026 переглядів: 826
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 823


Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ
У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
Сіверськодонецький Палац культури змінює локацію у Дніпрі
