У Києві луганським ВПО видаватимуть гуманітарну допомогу від GEM – як отримати
У Києві 18 грудня 2025 року о 10:00 годині відбудеться видача гуманітарної допомоги у вигляді продуктових наборів переселенцям з Луганщини.
Про це повідомляє Станично-Луганська СВА.
Допомогу можна отримати у приміщенні гуманітарного хабу Нижньодуванської селищної військової адміністрації за адресою: Київ, вул. Здолбунівська, 3А.
При отриманні допомоги необхідно мати з собою:
- Довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи кожного члена родини – у паперовому або електронному вигляді.
- Документ, що посвідчує особу (паспорт або ID-картка).
- Ідентифікаційний код (ІНН).
Також в адміністрації зазначили, що попередня реєстрація в Нижньодуванському гуманітарному штабі у Києві обов’язкова.
Видача відбудеться завдяки співпраці Станично-Луганської та Нижньодуванської селищних військових адміністрацій з благодійним фондом «Global Empowerment Mission» (GEM).
Нагадаємо, у рамках співпраці з ТОВ «Київський пекарний дім» Сватівський гумхаб у Броварах отримав благодійну допомогу у вигляді соціального хліба.
- 574 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
- 14:00 Сіверськодонецький ЦНАП змінив адресу у Дніпрі
- 13:00 З життя пішов військовослужбовець з Луганщини Віктор Сергієнко
- 12:01 Офіс Омбудсмана розповів про повернення з окупації української молоді
- 11:00 Третій армійський корпус показав, як знищує техніку окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1203
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1002
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 912
- У Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником 28.05.2026 переглядів: 792


Стартував регіональний рейтинг «Гордість Луганщини 2026»: деталі
Сіверськодонецький ЦНАП змінив адресу у Дніпрі
Третій армійський корпус показав, як знищує техніку окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
