В окупованому Сіверськодонецьку фото загиблих окупантів експонуватимуть разом з картинами
В окупованому Сіверськодонецьку портрети ліквідованих російських військових виставили поруч з картинами у галереї мистецтв.
Про це пишуть окупаційні ресурси.
Йдеться про “героїв росії”, військових зс рф Олександра Стефанова та Адама Хамхоєва. Обидва загинули у 2022 році під час російського наступу на Сіверськодонецьк.
Раніше інформаційні стенди про них та інших російських бойовиків виставляли у населених пунктах окупованої Луганщини у межах пропагандистського проєкту партії “єдіная росія”.
Вчора стенди Стефанова та Хамхоєва “урочисто передали” до міської галереї мистецтв Сіверськодонецька. На захід також привели дітей - учнів міських шкіл, зокрема, кадетського класу.
Нагадаємо, в окупованому Луганську відкрили Центр військово-патріотичного виховання молоді «Редут», який назвали на честь луганського бойовика Бориса Бельграя.
- 377 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:22 Ворог здійснив 17 спроб просунутися на Лиманському та Слов’янському напрямках
- 19:00 Сіверськодончанин став переможцем Всеукраїнських змагань зі скелелазіння
- 18:00 400 посилок для соціально незахищених та 200 зимових комплектів для військових відправила Луганська ОВА
- 17:00 Попри холод та відсутність зв’язку. Окупанти вважають, що у Сіверськодонецьку нормальний освітній процес
- 16:00 Офіс Омбудсмана виявив в Закарпатті чергове приховане житло для ВПО, - Лубінець
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1557
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 1068
- В Одесі попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Максимом Дегтярьовим 06.02.2026 переглядів: 729
- Переселенець з Луганщини збирав дані для повітряних атак рф, його затримала СБУ 06.02.2026 переглядів: 563


Ворог здійснив 17 спроб просунутися на Лиманському та Слов’янському напрямках
Попри холод та відсутність зв’язку. Окупанти вважають, що у Сіверськодонецьку нормальний освітній процес
Офіс Омбудсмана виявив в Закарпатті чергове приховане житло для ВПО, - Лубінець