Підозрювана у колабораціонізмі мешканка Луганщини внесла майже пів мільйона гривень застави
За принципової позиції прокурорів Луганської обласної прокуратури держава отримала понад 450 тис. грн застави, яку внесла підозрювана у кримінальному провадженні щодо злочинів проти основ національної безпеки України.
Про це повідомляє Луганська обласна прокуратура.
За клопотанням прокурора слідчий суддя ухвалив рішення про звернення в дохід держави застави у розмірі 454 200 грн.
Вказані кошти внесла уродженка Сорокиного, яка є підозрюваною у колабораційній діяльності та пособництві державі-агресорці (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 111-1, ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 111-2 КК України).
У межах кримінального провадження суд обрав жінці запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави. Після сплати визначеної суми підозрювану зобов’язали неухильно виконувати покладені на неї процесуальні обов’язки.
Однак вимоги суду проігнорували. У зв’язку з систематичним невиконанням процесуальних обов’язків прокурори звернулися до суду з відповідним клопотанням.
Соборний районний суд Дніпра підтримав аргументи сторони обвинувачення та ухвалив рішення про звернення застави у дохід держави.
Результат – понад 450 тисяч гривень поповнили державний бюджет.
Нагадаємо, мешканця Білолуцька заочно засудили до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна за колабораційну діяльність (ч. 5 ст. 111-1 КК України). Суд ухвалив таке рішення за публічного обвинувачення прокурорів Луганської обласної прокуратури.
- 407 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 ВПО з Луганщини взяли участь у благодійному турнірі COMEDY BASKET
- 18:00 Держекоінспекція Луганщини підтримала традицію висадки дубів Шевченка у Дніпрі
- 17:00 Повідомили про підозру колаборантам, які керують підрозділами мвс рф на окупованій Луганщині
- 16:00 «Будиночки в селі»: нардеп розповів деталі житлової програми для ВПО
- 15:10 У ПФУ Луганщини роз'яснили, як поновити призупинені пенсійні виплати
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1255
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 1142
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 1050
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 1035


«Будиночки в селі»: нардеп розповів деталі житлової програми для ВПО
Правозахисники анонсували «системну юридичну роботу» щодо викраденого рф житла українців на ТОТ
Родом з Луганщини: історія офіцера, який 343 дні був на «нулі»