У Силах безпілотних систем підтвердили удар по нафтобазі в окупованих Ровеньках
Сили безпілотних систем (СБС) ЗСУ завдали ураження по низці військових та інфраструктурних обʼєктів на ТОТ Донецької, Луганської, Запорізької областей та АР Крим.
Про це командувач СБС Роберт "Мадяр" Бровді повідомив у своєму Телеграм-каналі.
“Візит ввічливості нанесено на 10 обʼєктів у ТОТ та на 2 обʼєкти у глибині болот (інформування про ураження котрих здійснює Генштаб ЗСУ)”, - написав Бровді.
Зокрема, за його словами, на окупованій Луганщині це нафтобаза у Ровеньках. Операцію здійснили спільно зі Службою безпеки України.
Ввечері 30 грудня окупаційні ресурси заявили про атаку на “об’єкт цивільної інфраструктури” у Ровеньках. Всього зафіксували удари нібито 9 БпЛА. За словами місцевих жителів, безпілотники атакували нафтобазу.
Читайте також: Українські військові уразили нафтобазу на окупованій Луганщині.
- 205 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ЗСУ уразили ракетний комплекс на окупованій Луганщині
- 16:00 рф запровадила трирічне зберігання приватних переписок: у ЦНС розповіли про ризики для ТОТ
- 14:00 Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
- 12:00 Луганських ВПО запрошують на заняття з подолання стресу у Києві
- 10:30 ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 827
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 671
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 650
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 448


Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході