До Нового року сіверськодонецькому гумхабу у Дніпрі передали книги
Для бібліотеки гуманітарного хабу Сіверськодонецької громади у Дніпрі подарували книги від переселенок із Сіверськодонецька.
Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.
“Вони передали бібліотеці нові дитячі книжки — цікаві, сучасні, наповнені добротою. Ці видання обов’язково знайдуть своїх читачів. Для бібліотеки такі подарунки — це не лише оновлення фонду, а й знак підтримки, єдності та турботи про читачів різного віку”, – сказано у повідомленні.
Нагадаємо, 167 дітей вразливих категорій Сіверськодонецької громади отримали у 2025 році грошову підтримку до Дня Святого Миколая.
- 381 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Сіверськодонецька тенісистка здобула срібну нагороду на турнірі у Данії
- 13:00 СБУ повідомила про підозру «міністру палива, енергетики та вугільної промисловості лнр»
- 12:00 На Луганщині зафіксували найбільшу кількість безвісти зниклих дітей від початку війни, – Опендатабот
- 11:05 Чергова аварія залишила без водопостачання низку населених пунктів на ТОТ Луганщини
- 10:00 21 спортсмен з Луганщини отримуватиме обласні стипендії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 962
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 769
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 686
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 681


На Луганщині зафіксували найбільшу кількість безвісти зниклих дітей від початку війни, – Опендатабот
У самопроголошеній «лнр» подовжили перереєстрацію автівок, у Луганську багатоповерхівка залишилася без даху
росіяни завдали двох авіаційних ударів на Луганщині
