ЛОВА: Строковиків з окупованої Луганщини змушують воювати, більшість будинків Рубіжного – без комунальних благ
Строковиків у самопроголошеній «лнр» змушують підписувати контракт і відправляють на війну. У більшості багатоповерхівок окупованого Рубіжного майже чотири роки немає води, світла та опалення.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОДА.
За інформацією ЛОВА, строковиків у самопроголошеній «лнр» змушують підписувати контракт і відправляють на війну. Зараз там офіційно оголосили безперервний призов на військову службу – з 1 січня до 31 грудня.
«Всупереч заявам окупантів, строковики армії рф продовжують гинути на фронті вже на початку служби. У ЗМІ їм обіцяють відправлення в тил, а насправді усілякими методами, під тиском, вмовляють підписати контракт, який відкриває пряму дорогу у зону бойових дій», – наголосили в обласній адміністрації.
Також повідомляється, що у більшості багатоповерхівок Рубіжного майже чотири роки немає води, світла та опалення.
«Четверту зиму при росіянах місцеве населення вчиться виживати. Температура в опалювальний сезон в цих домівках ледве підіймається до +7°C», – розповіли у ЛОВА.
Нагадаємо, у ніч проти 2 січня чотири прифронтові міста та прилеглі до них населені пункти на окупованій Луганщині залишилися без світла.
- 339 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
- 16:00 На ТОТ Луганщини жінку засудили до примусових робіт за фінансування «небажаної організації»
- 15:00 Сіверськодонецький Палац культури змінює локацію у Дніпрі
- 14:00 Сіверськодонецькі військові отримали ще понад мільйон гривень допомоги
- 13:00 Рада ухвалила закон, який закріплює нові гарантії для ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 915
- На війні загинув захисник з Лисичанська Артем Коломієць 28.06.2026 переглядів: 823
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 819
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 815


У червні переселенці з Луганщини отримали гумдопомогу в кількох регіонах України
Сіверськодонецький Палац культури змінює локацію у Дніпрі
Рада ухвалила закон, який закріплює нові гарантії для ВПО
