Родичів зниклих безвісти луганчан запрошують на зустріч з омбудсменом
13 січня 2026 року о 12:00 відбудеться зустріч з родинами осіб, зниклих безвісти та полонених військовослужбовців. Її запланували в рамках діяльності регіональної робочої групи Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, яку очолює представник Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин у Донецькій області Костянтин Черніков.
Про це повідомляє Управління з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.
На заході будуть присутні представники відповідних державних органів та установ для обговорення актуальних проблемних питань, що стосуються дотримання прав і законних інтересів родин оборонців України та цивільних громадян. Туди запрошують мешканців не тільки Донецької, але й Луганської області.
Про місце проведення зустрічей учасникам повідомлять індивідуально.
Для уточнення додаткових питань щодо зустрічей можна звертатися до регіонального представника Уповноваженого в Донецькій області Костянтина Чернікова: 097 250 37 91.
Нагадаємо, координаційний штаб буде надсилати родинам полонених та зниклих безвісти сповіщення через додаток Дія.
- 214 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодончанин став переможцем Всеукраїнських змагань зі скелелазіння
- 18:00 400 посилок для соціально незахищених та 200 зимових комплектів для військових відправила Луганська ОВА
- 17:00 Попри холод та відсутність зв’язку. Окупанти вважають, що у Сіверськодонецьку нормальний освітній процес
- 16:00 Офіс Омбудсмана виявив в Закарпатті чергове приховане житло для ВПО, - Лубінець
- 15:00 «Регіонал» Єфремов, який живе в Москві, де у його родини апартаменти за $4 млн, отримав російський паспорт – «Схеми»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- З 24-річним військовим з Сіверськодонецька Кирилом Ніжніком попрощалися на Черкащині 05.02.2026 переглядів: 1551
- З російського полону визволили військового медика з Луганщини 05.02.2026 переглядів: 1068
- В Одесі попрощаються з загиблим захисником з Луганщини Максимом Дегтярьовим 06.02.2026 переглядів: 725
- Переселенець з Луганщини збирав дані для повітряних атак рф, його затримала СБУ 06.02.2026 переглядів: 558


Попри холод та відсутність зв’язку. Окупанти вважають, що у Сіверськодонецьку нормальний освітній процес
Офіс Омбудсмана виявив в Закарпатті чергове приховане житло для ВПО, - Лубінець
«Регіонал» Єфремов, який живе в Москві, де у його родини апартаменти за $4 млн, отримав російський паспорт – «...