ЛОВА: У Сіверськодонецьку й Рубіжному окупанти відстрілюють тварин, у росіян немає грошей на зарплати шахтарям
В окупованих Сіверськодонецьку та Рубіжному окупаційні війська відстрілюють безпритульних тварин. У російських інвесторів відсутні гроші для виплати заборгованості шахтарям самопроголошеної «лнр».
По це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, у Сіверськодонецьку й Рубіжному загарбники відмовилися від моделі гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин.
«Після безрезультатного звернення до населення Сіверськодонецька з вимогою утриматися від годування собак і котів, окупанти закликали повідомляти про місця скупчення цих тварин. Після надходження відповідної інформації, як повідомляють місцеві, тварин вивозять за межі населених пунктів, де їх відстрілюють солдати рф», - розповіли у ЛОВА.
Також повідомляється, що у російській паливно-енергетичній компанії «Родіна», яка у 2024 році заявила про наміри інвестувати в вугільну галузь захопленої Луганщини, заявили про відсутність коштів на зарплату робітникам. Шляхи розв'язання питання виплати багатомісячної заборгованості перед гірниками там почали розглядати разом з окупаційною адміністрацією регіону.
«Тобто, грошей за минулий рік найближчим часом не буде. Нагадаємо, що до структури ПЕК «Родіна» увійшли шахта та збагачувальна фабрика «Білоріченська», два ремонтно-механічні управління в Антрациті та Довжанську, вантажно-транспортне управління та автобаза в Ровеньках», - зазначили в обласній адміністрації.
Раніше повідомлялося, що у Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками.
- 443 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганчанка виступить на чемпіонаті світу зі стрибків у воду
- 18:00 Окупанти заявили про запуск SMS-сповіщень про дрони у Сіверськодонецьку: що кажуть місцеві
- 17:00 Назвали дату додаткового відбору за програмою кредитування житла для сіверськодончан 60+
- 16:00 На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський
- 15:00 У Сіверськодонецькій громаді проведуть публічне обговорення проєкту Стратегії розвитку
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Катування та сексуальне насильство щодо затриманої на Луганщині волонтерки: трьом бойовикам оголосили підозру 04.08.2026 переглядів: 2383
- В окупованому Сіверськодонецьку знесли ще одну багатоповерхівку (ФОТО) 06.08.2026 переглядів: 696
- У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем 05.08.2026 переглядів: 645
- На Київщині попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Ігорем Гнелицьким 04.08.2026 переглядів: 620


На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський
У Сіверськодонецькій громаді проведуть публічне обговорення проєкту Стратегії розвитку
На окупованій Луганщині підліток отримав важкі травми від вибуху боєприпасу
