На Запоріжжі загинув 25-річний кремінянин Максим Кононець
На війні загинув військовий родом з Кремінної Максим Кононець.
Про це повідомляє Кремінська МВА.
Максим Кононець народився 20 листопада 2000 року у Кремінній. Закінчив Кремінську школу-гімназію. Після школи навчався у Сіверськодонецькому професійному будівельному ліцеї №98, де здобув фах електрогазозварника. Згодом продовжив освіту в Рубіжанському індустріально-педагогічному коледжі.
З 2019 року працював електрогазозварником на Новокраматорському машинобудівному заводі.
Свій шлях у Збройних силах України Максим розпочав зі строкової служби у 2021 році. У 2023 році підписав контракт.
Максим був старшим солдатом, оператором безпілотних літальних апаратів у складі механізованого батальйону.
«За мужність і відданість Максим неодноразово отримував нагороди, серед яких медаль «Учасник бойових дій», нагрудний знак «Козацький хрест» та медаль за поранення. Ще одна відзнака наразі залишається на місці служби, її точна назва родині поки що невідома», - розповіли в адміністрації.
20 січня 2026 року, під час виконання бойового завдання у Запорізькій області, захисник загинув.
Нагадаємо, 5 вересня 2025 року загинув уродженець Кремінної Ігор Кременчуцький.
- 904 перегляди

SD.UA висловлює вдячність за фінансову підтримку Європейського Союзу через свій проєкт “Підтримка прифронтових медіа та розслідувальної журналістики” (FAIR Media Ukraine), який впроваджується Internews International у партнерстві з Media Development Foundation (MDF). SD.UA зберігає повну редакційну незалежність, а інформація, подана тут, не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, Internews International або MDF.
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв
- 14:00 «Дуже важливо починати «нове життя» поступово: інтервʼю з «тренеркою на підборах» з Сіверськодонецька
- 13:00 13 вихованців сіверськодонецьких ДЮСШ та учнів закладів освіти отримали виплати за високі результати
- 11:00 ЛОВА: Окупанти не ремонтують інфраструктуру на прифронтових територіях Луганщини та радять «терпіти»
- 09:30 На Луганщині ворог вдарив 17 дронами
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2120
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1110
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1084
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 980


Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв
13 вихованців сіверськодонецьких ДЮСШ та учнів закладів освіти отримали виплати за високі результати
На Луганщині ворог вдарив 17 дронами
