Окупанти обстріляли з мінометів прифронтові села Луганщини
Опубліковано 29.01.2026 - 09:52
Під ворожим вогнем на Луганщині минулої доби опинилися Греківка, Новоєгорівка та Надія.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Противник не припиняє обстрілів сіл Луганщини, розташованих поблизу лінії бойового зіткнення. Учора під сімома мінометними ударами ворога опинилися Греківка, Новоєгорівка та Надія», - поінформував начальник Луганської обласної військової адміністрації Олексій Харченко.
За його словами, у чотирьох випадках окупанти спрямували fpv-дрони у Новоєгорівці та Надії. Поблизу останньої поцілили також з автоматичних гранатометів.
Нагадаємо, напередодні загарбники намагалися просунутися сім разів на Лиманській та Слов’янській ділянках фронту.
- 406 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв
- 14:00 «Дуже важливо починати «нове життя» поступово: інтервʼю з «тренеркою на підборах» з Сіверськодонецька
- 13:00 13 вихованців сіверськодонецьких ДЮСШ та учнів закладів освіти отримали виплати за високі результати
- 11:00 ЛОВА: Окупанти не ремонтують інфраструктуру на прифронтових територіях Луганщини та радять «терпіти»
- 09:30 На Луганщині ворог вдарив 17 дронами
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2119
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1109
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1081
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 979


Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв
13 вихованців сіверськодонецьких ДЮСШ та учнів закладів освіти отримали виплати за високі результати
На Луганщині ворог вдарив 17 дронами
