Проведуть позаплановий аудит у Білокуракинській СВА: що перевірятимуть
Голова Луганської ОДА Олексій Харченко розпорядився провести позаплановий аудит у Білокуракинській селищній військовій адміністрації.
Відповідне розпорядження № 42 від 10 лютого 2026 року опублікували на офіційному сайті обласної адміністрації.
“Управлінню внутрішнього аудиту обласної державної адміністрації провести позаплановий аудит з проведенням аудиторських досліджень (оцінки з надання впевненості) щодо дотримання актів законодавства при нарахуванні премій та інших заохочуваних виплат, а також законності та походження коштів, витрачених на забезпечення потреб Збройних Сил України у Білокуракинській селищній військовій адміністрації Сватівського району Луганської області...”, - йдеться у розпорядженні.
Аудит проведуть за період з 1 вересня 2022 року до 31 грудня 2025 року.
Згідно з документом, розпорядження Олексій Харченко надав, враховуючи, зокрема, лист Головного управління Національної поліції в Луганській області від 19 січня 2026 року.
Раніше повідомлялося, що аудитори ЛОДА проведуть позапланову перевірку в сіверськодонецькому медзакладі.
- 571 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:05 Чергова аварія залишила без водопостачання низку населених пунктів на ТОТ Луганщини
- 10:00 21 спортсмен з Луганщини отримуватиме обласні стипендії
- 10:00 На що витратили понад 3 млн грн: огляд липневих закупівель у Сіверськодонецькій громаді
- 09:00 У самопроголошеній «лнр» подовжили перереєстрацію автівок, у Луганську багатоповерхівка залишилася без даху
- 08:30 росіяни завдали двох авіаційних ударів на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 950
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 759
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 679
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 664


У самопроголошеній «лнр» подовжили перереєстрацію автівок, у Луганську багатоповерхівка залишилася без даху
росіяни завдали двох авіаційних ударів на Луганщині
У сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів»
