На війні загинули ще двоє військовослужбовців з Луганщини
На фронті загинули військові з Луганщини Владислав Тараненко та Володимир Дудник.
Про це повідомляють Біловодська селищна військова адміністрація та Хорольська міська територіальна громада.

18 лютого 2026 року під час виконання бойового завдання на території Краматорського району Донецької області загинув Владислав Тараненко.
Як розповіли у Біловодській СВА, військовий народився 10 січня 2003 року. Його дитинство та юність були пов’язані з Біловодщиною. Владислав навчався у Новодеркульському ліцеї та Біловодському професійному аграрному ліцеї. У 2021 році він підписав контракт зі Збройними Силами України. У 2023 році одружився, виховував сина.
Поховали Владислава 25 лютого 2026 року у Бахмачі Ніжинського району Чернігівської області.
Військовослужбовець 3-ї окремої штурмової бригади ЗСУ Володимир Дудник загинув 21 лютого 2026 року.
Як поінформували в Хорольській МТГ, чоловік служив стрільцем-помічником гранатометника, мав досвід бойового медика. Володимир народився 22 червня 1999 року в Луганській області. Загинув під час виконання бойового завдання на рідній Луганщині.
У захисника залишися мати, дружина, син та сестра.
Поховали Володимира Дудника 26 лютого 2026 року у Староаврамівці на Полтавщині.
Нагадаємо, 2 січня 2026 року на Черкащині попрощалися з загиблим військовим з Рубіжного Олексієм Татарченком.
- 1327 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Стрибуни у воду з Луганщини вибороли п’ять медалей на Кубку України
- 17:00 Луганський театр покаже у Києві прем’єру вистави «Любов до скону»
- 16:00 У Раді створили ТСК для перевірки використання коштів на підтримку ВПО
- 15:00 На окупованій Луганщині судитимуть українця за нібито участь в «Азові»
- 14:00 Харченко закликав прискорити запровадження дистанційного обстеження зруйнованого житла на ТОТ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Черкасах попрощалися з захисником з Луганщини 04.03.2026 переглядів: 776
- Зарплата, рахунки та нерухомість: що задекларував очільник прокуратури Луганщини 05.03.2026 переглядів: 698
- Помер поранений на фронті захисник з Луганщини Юрій Цемеров 06.03.2026 переглядів: 539
- Війна не забрала музику: історія композитора зі Старобільщини 04.03.2026 переглядів: 538


У Раді створили ТСК для перевірки використання коштів на підтримку ВПО
«Били струмом і водили на розстріл»: 66-річний боєць з Луганщини розповів про три роки полону
€33 млн на пільгову іпотеку для ВПО: Німеччина та Україна підписали угоду