У росії затримали пропагандиста, який знімав рекламу на тлі понівеченого Сіверськодонецька
У росії за підозрою у шахрайстві затримали пропагандиста Олексія Костильова, який у 2024 році рекламував “сталінський кітель” свого бренду на тлі зруйнованих будинків Сіверськодонецька.
Про це повідомляють російські змі.
Зазначається, що 25 лютого Костильова викликали на допит, після чого помістили в ізолятор тимчасового тримання. Сьогодні йому мають обрати запобіжний захід.
Олексій Костильов - засновник та колишній головред російського медіахолдингу Readovka. Після 24 лютого 2022 року його проєкт підтримав вторгнення росії в Україну.
Костильов також заснував бренду одягу, який продає косоворотки, ватники та гімнастерки преміум-сегменту.
Нагадаємо, що у 2024 році пропагандист знявся у рекламі "сталінського" кітеля, який коштував 150 000 рублів, на фоні зруйнованих будинків Сєвєродонецька. Відео супроводжувала пісня зі словами "откровенно не хватает людям Сталина".
- 621 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти судитимуть українця за «шпигунство», а жителя рф – за нібито членство у батальйоні «Донбас»
- 18:00 Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
- 17:00 У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
- 16:00 Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
- 15:00 Нардепи звернулися до уряду щодо збільшення розміру допомоги на проживання ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4406
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1730
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1036
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 854


Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
