ЗСУ уразили комплекс ППО на окупованій Луганщині
16 березня Сили оборони України уразили зенітно-ракетний комплекс «ТОР-М1» біля села Коробкине на окупованій Луганщині.
Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.
«У рамках зниження наступального потенціалу російського агресора підрозділи Сил оборони України вчора та у ніч на 16 березня завдали уражень по засобах протиповітряної оборони та пунктах управління противника. Так, зокрема, зафіксовано ураження зенітного ракетного комплексу “ТОР-М1” у районі Коробкиного (ТОТ Луганської обл.), а також зенітного ракетного комплексу “ТОР” поблизу Балашівки (ТОТ Запорізької обл.)», – йдеться в повідомленні.
Крім того, ЗСУ уразили радіолокаційну станцію зі складу зенітного ракетного комплексу С-300 біля села Червоне на окупованій Донеччині та командно-спостережні пункти ворога біля Степного (ТОТ Донеччини) та Багатого (ТОТ Запорізької області).
Нагадаємо, в окупованому Луганську вночі лунали вибухи.
- 285 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 «Дуже важливо починати «нове життя» поступово: інтервʼю з «тренеркою на підборах» з Сіверськодонецька
- 13:00 13 вихованців сіверськодонецьких ДЮСШ та учнів закладів освіти отримали виплати за високі результати
- 11:00 ЛОВА: Окупанти не ремонтують інфраструктуру на прифронтових територіях Луганщини та радять «терпіти»
- 09:30 На Луганщині ворог вдарив 17 дронами
- 19:00 За програмою «Житло для ВПО з ТОТ» житло придбали 3 тисячі родин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2114
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1107
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1079
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 978


13 вихованців сіверськодонецьких ДЮСШ та учнів закладів освіти отримали виплати за високі результати
На Луганщині ворог вдарив 17 дронами
СБС показали ураження техніки та паливної логістики окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
