Анонсували зустріч Олексія Харченка з луганчанами в Івано-Франківську (РЕЄСТРАЦІЯ)
31 березня голова Луганської ОДА Олексій Харченко зустрінеться з ВПО з Луганщини в Івано-Франківську.
Про це повідомляє Луганська ОДА.
“Шановні мешканці Луганської області, які зареєстровані як ВПО на Івано-Франківщині! 31 березня 2026 року у м. Івано-Франківськ запрошуємо вас до діалогу щодо питань, до вирішення яких має долучитись обласна влада. Проблеми переселенців з Луганщини маємо вирішувати разом!” - йдеться у повідомленні.
Реєстрація на зустріч з очільником Луганщини триває до 10:00 31 березня. Для цього необхідно заповнити гугл-форму за посиланням.
Про час та місце проведення заходу учасників поінформують в індивідуальному порядку.
Нагадаємо, Сіверськодонецька МВА планує запустити електронний особистий прийом громадян.
- 458 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:20 Окупаційні силовики пригрозили видворенням українцям, які не «легалізувалися» на ТОТ Луганщини
- 11:05 «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька
- 10:00 Луганчанки вибороли бронзу на першості Європи зі стрибків у воду
- 09:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину
- 08:44 росіяни били на Луганщині з мінометів та ствольної артилерії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2306
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1433
- Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою 16.06.2026 переглядів: 996
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 960


«Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька
ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає...
росіяни били на Луганщині з мінометів та ствольної артилерії
