Шість разів вдарив ворог з мінометів на Луганщині
Опубліковано 23.04.2026 - 08:30
Упродовж 22 квітня окупанти сім разів атакували на Лиманському та Слов'янському напрямках.
Про це повідомляє начальник Луганської обласної військової адміністрації Олексій Харченко.
Він зазначив, що на двох східних напрямках бої точилися поблизу чотирьох населених пунктів.
«На території нашої області окупанти шість разів застосували мінометні установки. Також вдарили з автоматичних гранатометів та ствольної артилерії. Спрямували в наш бік чотири безпілотники», – поінформував Харченко.
Нагадаємо, напередодні на Лиманському напрямку ворог атакував десять разів.
- 257 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
- 18:00 Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
- 17:00 Ще 36 жителів Сіверськодонецької громади отримали допомогу за програмою «Турбота»
- 16:00 Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2643
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 893
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 859
- Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі 08.06.2026 переглядів: 786


У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
