Над окупованим Рубіжним знову сталося позаштатне сходження авіабомби, – соцмережі
Позаштатне сходження авіабомби на дах багатоповерхового будинку, ймовірно, відбулося в окупованому Рубіжному.
Про це повідомляють місцеві пабліки.
Згідно з їхньою інформацією, у багатоквартирному будинку «пробило п'ять поверхів». Уночі людей евакуювали.
Місцеві мешканці у коментарях повідомляють про щонайменше одну постраждалу.

Офіційні окупаційні ресурси станом на зараз жодної інформації з цього приводу не надали.
Нагадаємо, подібний інцидент над окупованим Рубіжним був у 2024 році. Тоді позаштатне сходження авіаційного боєприпасу «ФАБ-250» відбулося під час виконання бойових завдань літаком повітряно-космічних сил рф.
- 485 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
- 18:00 Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
- 17:00 Ще 36 жителів Сіверськодонецької громади отримали допомогу за програмою «Турбота»
- 16:00 Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
- 15:00 Луганський театр запрошує на прем’єру трагікомедії «Сентиментальна історія»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2643
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 893
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 859
- Житло для сіверськодончан 60+: сформували список претендентів на участь у програмі 08.06.2026 переглядів: 786


У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч Євгенії Бойко з жителями громади
Уряд схвалив Стратегію державної політики щодо ВПО до 2030 року
Норвезька рада у справах біженців прийматиме заявки на грошову допомогу
