Окупанти били з мінометів, артилерії та РСЗВ по Луганщині
Опубліковано 04.05.2026 - 08:41
З мінометів та ствольної артилерії ворог відкривав вогонь на Луганщині 3 травня.
Про це повідомляє очільник Луганщини Олексій Харченко.
За його словами, учора на території Луганської області противник вів обстріли з різних видів озброєння. Зокрема, вісім разів вдарив з мінометів. Сім – зі ствольної артилерії.
«Також здійснив обстріли із застосуванням реактивної системи залпового вогню. Задіяв й автоматичні гранатомети. Спрямував в бік українських оборонців сім БпЛА», – поінформував Харченко.
Нагадаємо, 2 травня українські оборонці відбили шість штурмів на Лиманській ділянці фронту.
- 268 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
- 16:00 У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
- 15:00 Сіверськодонецький тенісист став абсолютним чемпіоном національних змагань
- 14:00 Окупанти на Луганщині судитимуть 32-річного чоловіка за службу у батальйоні «Донбас»
- 13:00 Захисники з Лисичанської громади отримають 430 тис. грн допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2317
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 969
- Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+ 17.06.2026 переглядів: 906
- У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов 17.06.2026 переглядів: 864


Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
Захисники з Лисичанської громади отримають 430 тис. грн допомоги