Ворог намагався просунутись поблизу Надії та з боку Твердохлібового
Опубліковано 07.05.2026 - 08:25
6 травня росіяни 17 разів намагалися просунутись на Лиманській ділянці фронту.
Про це повідомляє очільник Луганщини Олексій Харченко.
«Вони тиснули біля сімох населених пунктів. На Луганщині – поблизу Надії та з боку Твердохлібового. Там загарбники били зі ствольної артилерії, мінометів, гранатометів. Їхні бойові завдання виконували 12 безпілотників», – поінформував Харченко.
Нагадаємо, 5 травня на Луганщині ворог вдарив зі ствольної артилерії та мінометів.
- 278 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:20 Окупаційні силовики пригрозили видворенням українцям, які не «легалізувалися» на ТОТ Луганщини
- 11:05 «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька
- 10:00 Луганчанки вибороли бронзу на першості Європи зі стрибків у воду
- 09:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину
- 08:44 росіяни били на Луганщині з мінометів та ствольної артилерії
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2307
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1434
- Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою 16.06.2026 переглядів: 999
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 961


«Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька
ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає...
росіяни били на Луганщині з мінометів та ствольної артилерії
