Державний аграрний реєстр і підтримку агровиробників обговорять у «Діалозі з бізнесом»
Чергову зустріч у межах проєкту «Діалог з бізнесом» проведуть на тему: «Державний аграрний реєстр: підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції».
Про це повідомляє Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА.
Захід відбудеться у форматі онлайн 14 травня об 11:00.
Суб'єктів підприємницької діяльності Луганщини запрошують долучатися до обговорення.
Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.
Реєстрація триватиме до 12:00 12 травня.
Нагадаємо, на попередній зустрічі в межах проєкту говорили про Програму компенсації втрат від воєнних ризиків.
- 346 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Трьох екскерівників Станиці Луганської заочно засудили до 10 та 15 років тюрми
- 18:00 На окупованій Старобільщині запроваджують обмеження електропостачання
- 17:00 Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
- 16:00 У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
- 15:00 Сіверськодонецький тенісист став абсолютним чемпіоном національних змагань
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2328
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 981
- Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+ 17.06.2026 переглядів: 915
- У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов 17.06.2026 переглядів: 872


Трьох екскерівників Станиці Луганської заочно засудили до 10 та 15 років тюрми
Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн