У Сіверськодонецькій громаді можна отримати грошовий бонус до зарплати: умови
Сіверськодонецька міська військова адміністрація запровадила грошову підтримку для мешканців громади, які офіційно працюють на релокованих підприємствах.
Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.
Зазначається, що сіверськодончани, які офіційно працевлаштувалися на релоковані підприємства, зможуть отримувати доплату з місцевого бюджету – 20% до заробітної плати.
У МВА зауважили, що таким чином хочуть підтримати і жителів громади, і підприємства, які після релокації продовжують працювати в Україні.
Деталі грошової підтримки:
- розмір допомоги – 20% від нарахованої зарплати за квартал;
- максимальна сума – 12 000 грн за один раз;
- періодичність виплат – один раз на квартал.
«Попрацював три місяці – подав заявку – отримав бонус», – пояснили в адміністрації.
Заявник має бути:
- жителем Сіверськодонецької громади;
- офіційно працевлаштованим на підприємстві чи у ФОПа, що релокувалися з територій згідно з Переліком (наказ №376 – за посиланням);
- працевлаштованим після 24.02.2022.
Детальніше за посиланням.
Телефон для довідок: 097 847 14 13.
Нагадаємо, для сіверськодончан спростили подання заявок на участь у програмах – тепер це можна робити через форму на Порталі взаємодії.
- 69 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 «Просто звалище»: жителі окупованого Сіверськодонецька скаржаться на сміття у сквері (ФОТО)
- 14:00 На окупованій Луганщині 13-річний хлопчик підірвався на міні
- 13:11 Рада оборони Луганщини затвердила понад 120 млн грн на потреби військових підрозділів
- 11:51 ССО ударили по розташуванню механіків російських військ на Луганщині (ВІДЕО)
- 11:00 Заочно засудили депутата держдуми рф, який «командував» обстрілами на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецька МВА запускає житлову програму для ВПО 60+: як вона працюватиме 07.05.2026 переглядів: 5210
- Чотирьох бойовиків підозрюють у катуванні та зґвалтуванні волонтерки на Луганщині 05.05.2026 переглядів: 1647
- 11 травня почнуть прийом заяв від сіверськодончан за програмою «Житло для ВПО 60+» 08.05.2026 переглядів: 1115
- Доходи адміністрації та директорів КП Сіверськодонецької громади: що показали декларації 06.05.2026 переглядів: 885


У травні проведуть новий відбір учасників іпотечної програми «Житло для ВПО»
ЛОВА: На Луганщині окупанти хочуть робити будматеріали із залишків зруйнованих будинків
росіяни десять разів ударили безпілотниками по Луганщині
