10 разів вдарив ворог зі ствольної артилерії на Луганщині
Опубліковано 14.05.2026 - 08:29
Упродовж 13 травня противник застосовував на Луганщині ствольну артилерію, міномети, гранатомети та безпілотники.
Про це повідомляє начальник Луганської ОВА Олексій Харченко.
«На території нашої області за учора противник 10 разів застосував ствольну артилерію. У вісьмох випадках поцілив з мінометів. Тричі вдарив з автоматичних гранатометів. У бік українських оборонців були спрямовані 15 БпЛА», – поінформував він.
Нагадаємо, напередодні окупанти били на Луганщині з дронів, артилерії та мінометів.
- 240 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
- 16:00 У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
- 15:00 Сіверськодонецький тенісист став абсолютним чемпіоном національних змагань
- 14:00 Окупанти на Луганщині судитимуть 32-річного чоловіка за службу у батальйоні «Донбас»
- 13:00 Захисники з Лисичанської громади отримають 430 тис. грн допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2317
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 969
- Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+ 17.06.2026 переглядів: 906
- У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов 17.06.2026 переглядів: 864


Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
Захисники з Лисичанської громади отримають 430 тис. грн допомоги