10 разів вдарив ворог зі ствольної артилерії на Луганщині
Опубліковано 14.05.2026 - 08:29
Упродовж 13 травня противник застосовував на Луганщині ствольну артилерію, міномети, гранатомети та безпілотники.
Про це повідомляє начальник Луганської ОВА Олексій Харченко.
«На території нашої області за учора противник 10 разів застосував ствольну артилерію. У вісьмох випадках поцілив з мінометів. Тричі вдарив з автоматичних гранатометів. У бік українських оборонців були спрямовані 15 БпЛА», – поінформував він.
Нагадаємо, напередодні окупанти били на Луганщині з дронів, артилерії та мінометів.
- 223 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У Пенсійному фонді Луганщини оголосили набір на понад 60 посад: подробиці
- 18:04 «Не бачу сенсу чекати»: Бойко озвучила плани щодо житлового проєкту Сіверськодонецької МВА на Київщині
- 17:00 У Сіверськодонецькій МВА назвали дату відбору за житловою програмою для ВПО 60+
- 16:00 Затвердили умови програми «Будиночки в селі» для ВПО, – нардеп
- 15:00 Окупанти зіткнулися з проблемами у забезпеченні через удари на Луганщині, – Трегубов
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2715
- Айдар, Щастя, Сіверськодонецьк: дрони Третього корпусу атакують логістику окупантів на Луганщині (ВІДЕО) 11.06.2026 переглядів: 1167
- Вночі в окупованому Сіверськодонецьку було гучно: що відомо 10.06.2026 переглядів: 938
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 931


«Не бачу сенсу чекати»: Бойко озвучила плани щодо житлового проєкту Сіверськодонецької МВА на Київщині
У Сіверськодонецькій МВА назвали дату відбору за житловою програмою для ВПО 60+
Затвердили умови програми «Будиночки в селі» для ВПО, – нардеп
