На Луганщині воїни СБС уразили ворожий ЗРК «ТОР» (ВІДЕО)
Українські військові 13 травня уразили ворожий ЗРК «ТОР» на тимчасово окупованій території Луганщини.
Про це повідомляють Сили безпілотних систем ЗСУ.
Зазначається, що ураження зенітно-ракетного комплексу противника здійснили оператори 427-ї бригади «Рарог» в окупованій Брусівці на Луганщині.
Крім того, протягом минулої доби бійці 414-ї бригади «Птахи Мадяра» уразили комплекс зв’язку «Редут-2УС» на Донеччині.
Також на Донецькому напрямку оператори 1-го окремого центру уразили командний пункт підрозділу БпЛА «Кайра». А у Запорізькій області пілоти 412-ї бригади Nemesis уразили комунікаційний вузол противника.
«Операції виконано у взаємодії з Центром глибинних уражень СБС», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, ЗРК "Тор-М1" уразили Сили оборони на Луганщині у ніч на 26 березня.
- 403 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Трьох екскерівників Станиці Луганської заочно засудили до 10 та 15 років тюрми
- 18:00 На окупованій Старобільщині запроваджують обмеження електропостачання
- 17:00 Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
- 16:00 У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
- 15:00 Сіверськодонецький тенісист став абсолютним чемпіоном національних змагань
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2328
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 981
- Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+ 17.06.2026 переглядів: 916
- У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов 17.06.2026 переглядів: 872


Трьох екскерівників Станиці Луганської заочно засудили до 10 та 15 років тюрми
Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн