Для ВПО з Луганщини на Волині запустили Telegram-спільноту
Для інформування внутрішньо переміщених осіб з Луганщини, які наразі проживають на Волині, Сватівська МВА створила офіційну групу у Telegram.
Про це повідомили на сторінці адміністрації у Facebook.
«Сватівська міська військова адміністрація створила офіційну Telegram-групу з метою доведення до вашого відома корисної інформації», – йдеться у повідомленні.
В адміністрації зазначили, що у групі публікують:
- актуальні новини;
- анонси заходів;
- інформацію про допомогу;
- важливі оголошення та контакти.
Приєднатися до групи можна за посиланням.
Нагадаємо, луганських ветеранів запрошують до нової онлайн-спільноти.
- 384 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 719
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 674
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 619
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 606


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
