У Генштабі повідомили про ураження складів окупантів на ТОТ Луганщини
Сили оборони уразили склади противника у районі Білолуцька.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Зазначається, що упродовж 23-го та у ніч на 24 травня підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці важливих об'єктів окупантів.
Зокрема, серед уражених цілей – «склад матеріально-технічних засобів, склад боєприпасів та склад пально-мастильних матеріалів противника у районі Білолуцька Луганської області».
Також уражень зазнав нафтоналивний причал нафтового термінала «Таманьнефтегаз» (волна, краснодарський край, рф). За попередньою інформацією, удар пошкодив нафтоналивний стендер.
«Термінал “Таманьнефтегаз” є одним із ключових експортних нафтових об’єктів рф у Чорноморському регіоні. Його потужності забезпечують перевалку до 20 млн тонн нафти й нафтопродуктів на рік. Об’єкт задіяний у забезпеченні армії держави-агресорки», – пояснили у Генштабі.
Окрім того, уражень зазнали:
- склад зберігання боєприпасів у Міжгір’ї (ТОТ АР Крим);
- пункти управління БпЛА окупантів у районах борисівки (бєлгородська область, рф), Воскресенки (ТОТ Донеччини) та тьоткіного (курська область, рф);
- зосередження живої сили противника у районі волфинського (курська область, рф);
- сторожовий корабель «Пытливый» та ракетний катер на повітряній подушці у військово-морській базі «Новоросійськ» (краснодарський край, рф) – ступінь пошкоджень уточнюють.
Раніше повідомлялося, що Сили оборони знищили логістику й бази окупантів на Луганщині.
- 523 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Жителям Сіверськодонецької громади виплатили ще майже 200 тис. грн за програмою «Турбота»
- 18:00 На відновлення Луганщини потрібно 33 мільярди доларів, – Харченко
- 17:00 «Ця показуха ні до чого»: у Лисичанську та Рубіжному відреагували на виставку росіян про «відновлення» міст
- 16:00 На Житомирщині створюють «цифровий прихисток» для музею з окупованої Луганщини
- 15:00 ЛОДА передала трьом громадам Луганщини обладнання для облаштування освітніх центрів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 1028
- У Сіверськодонецьку під час демонтажу багатоповерхівки пошкодили сусідній будинок 18.06.2026 переглядів: 721
- Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті 18.06.2026 переглядів: 715
- У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька 19.06.2026 переглядів: 689


Жителям Сіверськодонецької громади виплатили ще майже 200 тис. грн за програмою «Турбота»
На відновлення Луганщини потрібно 33 мільярди доларів, – Харченко
«Ця показуха ні до чого»: у Лисичанську та Рубіжному відреагували на виставку росіян про «відновлення» міст
