ЗСУ вдарили ракетами Storm Shadow по окупантах на Луганщині
25 травня Повітряні сили Збройних сил України застосували крилаті ракети повітряного базування Storm Shadow для знищення пункту управління та зв’язку росіян на ТОТ Луганської області.
Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.
«Цей удар підкреслює стратегічну далекоглядність, єдність планування та цілеспрямовані дії, які доводять, що жодна позиція російського агресора не є безпечною на українській землі», — зазначили в ЗСУ.
Як повідомляли у Міноборони, Storm Shadow – це далекобійні авіаційні крилаті ракети класу «повітря-земля», призначені для знищення добре захищених стаціонарних цілей. Їх виготовляє французько-британський концерн.
Ракети Storm Shadow запускають з літаків, зокрема у Збройних Силах України – з Су-24М. Мають дальність польоту до 300 км, бойова частина важить 450 кг. Летять на висоті 30-40 м над землею зі швидкістю близько 1000 км/год, що є перевагою під час прориву ворожої ППО.
Нагадаємо, нещодавно Сили оборони знищили логістику й бази окупантів на Луганщині.
- 2 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:08 ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти створили штучний дефіцит надання адмінпослуг
- 08:45 Ворог намагався просунутися з боку Нововодяного
- 19:00 Для сіверськодончан створили інтерактивну «Мапу Єдності»: деталі
- 18:00 Офіс Омбудсмана запускає безкоштовні правопросвітницькі вебінари для ВПО
- 17:00 Рубіжанина, якого в Україні підозрюють у держзраді, у рф засудили до 18 років за «тероризм», – росЗМІ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4377
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1710
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1017
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 844


ЗСУ вдарили ракетами Storm Shadow по окупантах на Луганщині
ЛОВА: У Сіверськодонецьку окупанти створили штучний дефіцит надання адмінпослуг
Ворог намагався просунутися з боку Нововодяного
