В окупованому Сіверськодонецьку почали демонтаж ще одного багатоповерхового будинку
В окупованому Сіверськодонецьку російські окупанти розпочали демонтаж багатоповерхового будинку на шосе Будівельників, 21.
Про це йдеться у чаті Telesever.
Роботи з демонтажу розпочалися днями. Фото звідти місцеві жителі зробили 27 та 28 травня.
Нагадаємо, в окупованому Сіверськодонецьку окупанти демонтували багатоповерховий будинок на шосе Будівельників, 25.
Раніше повідомлляося, що у Сіверськодонецьку окупаційна влада планує демонтувати 79 багатоповерхових будинків.
- 579 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Реєстр збитків, завданих агресією рф: проведуть вебінар для ВПО (РЕЄСТРАЦІЯ)
- 17:00 В окупованому Сіверськодонецьку почали демонтувати черговий багатоповерховий будинок
- 16:00 «SD.UA» – вп'яте на Мапі рекомендованих медіа
- 15:00 «Усе життя – у сумці»: бійці «Луганськ-1» розповіли про евакуацію цивільного з Костянтинівки
- 14:00 До довічного ув'язнення засудили мешканця Луганщини, який воював проти ЗСУ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2231
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1260
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1180
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 1041












Реєстр збитків, завданих агресією рф: проведуть вебінар для ВПО (РЕЄСТРАЦІЯ)
В окупованому Сіверськодонецьку почали демонтувати черговий багатоповерховий будинок
«SD.UA» – вп'яте на Мапі рекомендованих медіа
