Діти з Лисичанської громади з числа вразливих категорій отримають фінпідтримку
4 дітей з-поміж вразливих категорій отримають грошову допомогу від Лисичанської МВА.
Про це повідомляє Лисичанська МВА.
В адміністрації поінформували, що під час чергового засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги жителям Лисичанської громади 3 батькам/законним представникам призначили допомогу на дітей.
Рішенням комісії грошову допомогу на загальну суму 14 тис. грн надали 4 дітям віком до 18 років, з них:
- 2 дітям з інвалідністю (по 5 тисяч на дитину);
- 2 дітям з багатодітних сімей (2 тисячі на дитину).
З початку року, зазначили в МВА, соціальну підтримку коштом бюджету громади в рамках реалізації міської програми соціального захисту населення надали 151 сім'ї на 337 дітей. Загальна сума – 946 тис. грн.
Консультації щодо отримання допомоги надають за телефонами:
УСЗН Лисичанської МВА – 050 078 90 51 або 066 187 07 32;
ЦНАП у м. Лисичанськ – 095 655 86 06.
Раніше повідомлося, що ще 13 жителям Сіверськодонецької громади призначили та виплатили одноразову грошову допомогу у зв'язку з лікуванням на загальну суму 106 705 грн.
- 388 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Сили оборони уразили склад противника на ТОТ Луганщини, – Генштаб
- 17:00 Луганський центр екстреної меддопомоги розповів про досвід транскордонної евакуації пораненого військового
- 16:00 Робоча група Луганської ОДА переглянула критерії визначення критично важливих підприємств
- 15:00 Закликав до зміни влади в Україні: повідомили про підозру вихідцю з Луганщини
- 14:00 У ЛОДА розповіли про відпочинок дітей громади у закладі «Соколята Буковель»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій громаді призупиняють роботу закладів загальної середньої освіти (ПЕРЕЛІК) 08.06.2026 переглядів: 2286
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 1163
- Стало відомо про загибель військового з Лисичанська Валерія Мозолевського 06.06.2026 переглядів: 809
- В Україні готують житло для понад 13 тисяч ВПО, – ЗМІ 03.06.2026 переглядів: 771


Сили оборони уразили склад противника на ТОТ Луганщини, – Генштаб
Робоча група Луганської ОДА переглянула критерії визначення критично важливих підприємств
Закликав до зміни влади в Україні: повідомили про підозру вихідцю з Луганщини
