У Черкасах попрощалися із захисником з Луганщини Ярославом Скачковим
23-річний уродженець Луганщини Ярослав Скачков загинув у 2025 році під час виконання військових обов’язків на північно-східному напрямку. Поховали захисника наприкінці травня 2026 року у Черкасах.
Про це повідомляє Черкаська міська рада.
Як зазначили у міськраді, Ярослав народився на Луганщині та ріс без батьків – виховували його бабуся та дідусь. Після школи закінчив Рубіжанський індустріально-педагогічний коледж та тримав кваліфікацію «майстер виробництва, харчовий технолог». Після проходження строкової служби підписав контракт, служив у Черкасах.
«Під час повномасштабного вторгнення став на захист держави. Проходив військову службу на посаді навідника десантно-штурмового відділення. На початку лютого 2025 року зник безвісти на північно-східному напрямку.
Після проведення обміну тіл загиблих військовослужбовців з державою-агресоркою було встановлено, що солдат Ярослав Миколайович Скачков загинув під час виконання військових обов’язків із захисту Батьківщини», – поінформували у Черкаській міськраді.
Раніше повідомлялося, що у Черкасах попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Олексієм Скрипником.
- 838 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Очолила школу у самопроголошеній «лнр»: суд виніс вирок місцевій мешканці
- 18:00 Сіверськодончанка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу
- 17:00 Представники громад Луганщини долучилися до міжнародного проєкту з дослідження повоєнної відбудови України
- 16:00 Оператори дронів уразили транспорт і паливозаправники окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
- 15:26 Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2296
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1401
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1228
- Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою 16.06.2026 переглядів: 989


Очолила школу у самопроголошеній «лнр»: суд виніс вирок місцевій мешканці
Сіверськодончанка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу
Оператори дронів уразили транспорт і паливозаправники окупантів на Луганщині (ВІДЕО)
