Центр реабілітації «Відродження» відновлює роботу: луганців запрошують на відкриття
Луганський обласний центр комплексної реабілітації «Відродження» відновлює свою роботу у новому приміщенні у Києві.
Про це повідомляє Департамент соціального захисту населення Луганської ОДА.
Луганців запрошують на урочисте відкриття, яке відбудеться 2 червня за адресою: Київ, вул. Миколи Ушакова, 8-А. Початок о 15:00.
У Департаменті нагадали, що Центр «Відродження» – це простір підтримки, відновлення та розвитку для дітей і дорослих, який надає комплексні послуги фізичної, психологічної, соціальної та педагогічної реабілітації.
Нагадаємо, Луганська обласна дитяча лікарня на Полтавщині відкрила реабілітаційне відділення.
- 312 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:05 «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька
- 10:00 Луганчанки вибороли бронзу на першості Європи зі стрибків у воду
- 09:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину
- 08:44 росіяни били на Луганщині з мінометів та ствольної артилерії
- 19:00 Очолила школу у самопроголошеній «лнр»: суд виніс вирок місцевій мешканці
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2305
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1432
- Житло для сіверськодончан 60+: у Держмолодьжитлі визначили переможців за програмою 16.06.2026 переглядів: 994
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 957


«Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька
ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає...
росіяни били на Луганщині з мінометів та ствольної артилерії
