Окупанти били на Луганщині з артилерії та гранатометів
Опубліковано 22.06.2026 - 08:39
На Лиманському напрямку минулої доби окупанти атакували біля сімох населених пунктів.
Про це повідомляє очільник Луганщини Олексій Харченко.
За його словами, ворог атакував 24 рази.
"Минулої доби, обстрілюючи укріплення українських оборонців на Луганщині, противник бив переважно зі ствольної артилерії й автоматичних гранатометів. Спрямував дев'ять дронів", - поінформував Харченко.
Нагадаємо, упродовж 20 червня росіяни 21 раз штурмували на Лиманському напрямку.
- 56 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:00 ЛОВА: У прифронтових районах окупованої Луганщини бензин вимушені купувати «з рук»
- 19:00 В оточенні коригували вогонь: історія луганця та франківця, які провели на позиціях 304 дні
- 17:00 Серебрянський ліс на Луганщині – одна з найбільших екологічних втрат через війну, – ботанік НАН
- 15:00 Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв
- 14:00 «Дуже важливо починати «нове життя» поступово: інтервʼю з «тренеркою на підборах» з Сіверськодонецька
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2206
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1204
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1162
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 1029


Окупанти били на Луганщині з артилерії та гранатометів
В оточенні коригували вогонь: історія луганця та франківця, які провели на позиціях 304 дні
Серебрянський ліс на Луганщині – одна з найбільших екологічних втрат через війну, – ботанік НАН
