Луганчанки вибороли бронзу на першості Європи зі стрибків у воду

Луганчанки вибороли бронзу на першості Європи зі стрибків у воду

Луганчанки Соф'я Есман та Діана Шевченко стали бронзовими призерками чемпіонату Європи серед юніорів у синхронних стрибках з вишки.

Про це повідомив голова Луганської ОДА Олексій Харченко.

Він зазначив, що для спортсменок це був дебютний міжнародний старт у такому складі.

За свій виступ дует отримав 266,88 бала.

Раніше повідомлялось, що випускниця Сіверськодонецької КДЮСШ №1 Вероніка Матюніна стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи (до 21 року) з настільного тенісу.