На окупованій Старобільщині запроваджують обмеження електропостачання
На Старобільщині окупанти закликають мешканців максимально скоротити використання електроприладів.
Про це повідомляють окупаційні змі.
Вони стверджують, що йдеться про «тимчасові обмеження електропостачання задля зменшення навантаження на енергосистему».
Мешканцям також рекомендують відключити від мережі некритичні пристрої, заздалегідь зарядити мобільні телефони та підготувати альтернативні джерела освітлення, а власникам медичного обладнання – завчасно забезпечити резервні джерела живлення.
Раніше повідомлялося, що окупаційна влада у низці населених пунктів на Луганщині не реагує на скарги місцевих щодо відсутності світла, води та мобільного зв'язку.
- 40 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Трьох екскерівників Станиці Луганської заочно засудили до 10 та 15 років тюрми
- 17:00 Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
- 16:00 У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
- 15:00 Сіверськодонецький тенісист став абсолютним чемпіоном національних змагань
- 14:00 Окупанти на Луганщині судитимуть 32-річного чоловіка за службу у батальйоні «Донбас»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2323
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 977
- Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+ 17.06.2026 переглядів: 910
- У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов 17.06.2026 переглядів: 871


Трьох екскерівників Станиці Луганської заочно засудили до 10 та 15 років тюрми
Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн