ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА

ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА

На базі вишу в окупованому Сіверськодонецьку росіяни готують операторів безпілотників.

Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.

За даними адміністрації, підготовку операторів БпЛА окупанти розгорнули на базі місцевого російського вишу, який працює у приміщеннях релокованого Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Зазначається, що на курси набирають молодь від 18 років.

«Вербування молоді до армії рф триває. На відповідні курси набирають осіб від 18 років - тих, кого невдовзі можна буде відправити на фронт», – прокоментували в ЛОВА.

Нагадаємо, з 1 вересня школярів у самопроголошеній «лнр» змусять вивчати історію окупованих територій.