У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4

У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4

В окупованому Сіверськодонецьку сталася пожежа у недіючій школі №4.

Про це повідомляють окупаційні ресурси.

Зазначається, що осередок загоряння знаходився на останньому поверсі будівлі. Пожежу ліквідували. Внаслідок інциденту в будівлі пошкоджені стіни й покрівля. Жертв і постраждалих немає.

Попередньою причиною пожежі окупанти називають необережне поводження з вогнем з боку невстановлених осіб.

Нагадаємо, у жовтні 2025 року в цій школі вже сталася пожежа.

Галерея зображень

У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4
У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4
У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4
У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4