У Сіверськодонецьку знову горіла школа №4
В окупованому Сіверськодонецьку сталася пожежа у недіючій школі №4.
Про це повідомляють окупаційні ресурси.
Зазначається, що осередок загоряння знаходився на останньому поверсі будівлі. Пожежу ліквідували. Внаслідок інциденту в будівлі пошкоджені стіни й покрівля. Жертв і постраждалих немає.
Попередньою причиною пожежі окупанти називають необережне поводження з вогнем з боку невстановлених осіб.
Нагадаємо, у жовтні 2025 року в цій школі вже сталася пожежа.
- 53 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Відправляв жителів Луганщини на війну проти України: СБУ передала до суду справу окупаційного «військкома»
- 10:00 Уряд спрямував 6,6 млрд грн регіонам на підвищення зарплат освітян і соцпрацівників
- 09:00 ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА
- 09:00 «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька
- 08:36 Вчора військові рф били по Луганщині з мінометів та гранатометів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 1000
- Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+ 17.06.2026 переглядів: 926
- У Сіверськодонецьку під час демонтажу багатоповерхівки пошкодили сусідній будинок 18.06.2026 переглядів: 698
- Сіверськодонецька МВА затвердила програму соціальної інтеграції громади на базі «Лісової дачі» на Закарпатті 18.06.2026 переглядів: 696






Відправляв жителів Луганщини на війну проти України: СБУ передала до суду справу окупаційного «військкома»
ЛОВА: У захопленому виші Сіверськодонецька окупанти навчають своїх операторів БпЛА
Вчора військові рф били по Луганщині з мінометів та гранатометів
