У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко

У Сіверськодонецькій МВА анонсували нову онлайн-зустріч з Бойко

26 червня о 19:00 відбудеться онлайн-зустріч з начальницею Сіверськодонецької міської військової адміністрації Євгенією Бойко.

Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.

«Обговоримо новини з життя нашої громади, відповімо на ваші питання та й просто поспілкуємось у неформальній атмосфері», – йдеться у дописі.

Для участі потрібно заповнити форму. Посилання на зустріч надійде на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

Нагадаємо, під час однієї з нещодавніх онлайн-зустрічей Бойко пояснила, як розподілять кошти за програмою «Житло для ВПО 60+», та чи будуть ще відбори.