З російського полону повернули 160 захисників, серед них – 115 оборонців Маріуполя

З російського полону повернули 160 захисників, серед них – 115 оборонців Маріуполя

26 червня під час обміну з російської неволі повернулися ще 160 українських захисників.

Про це повідомляє Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

“У результаті перемовного процесу визволено 160 українських воїнів, які перебували у неволі з 2022 року. Додому повернулися військовослужбовці ЗСУ, зокрема представники Сухопутних військ, Сил підтримки, ДШВ, ТрО, Повітряних Сил, Медичних сил, ВМС, а також бійці Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що звільнені воїни боронили державу на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському напрямках. Серед звільнених – 115 оборонців Маріуполя.

Окрім солдатів і сержантів, додому вдалося повернути 58 офіцерів. Наймолодшому звільненому захиснику виповнилося 26 років. Найстаршому – 66.

“Усі визволені пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати, документи, відправляться на реабілітацію для повернення до суспільства після тривалої ізоляції у російському полоні”, – наголосили у Коордштабі. 

Там також додали, що загалом за період своєї діяльності Координаційний штаб повернув з неволі 9606 військових та цивільних.

Нагадаємо, 185 українські воїни та один цивільний, якого росіяни утримували в неволі з 2022 року, повернулися з російського полону в межах обміну 5 червня.

Галерея зображень

З російського полону повернули 160 захисників, серед них – 115 оборонців Маріуполя
З російського полону повернули 160 захисників, серед них – 115 оборонців Маріуполя
З російського полону повернули 160 захисників, серед них – 115 оборонців Маріуполя