Луганський театр завершив сезон прем'єрою трагикомедії «Сентиментальна історія»
Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр завершив театральний сезон прем’єрою вистави «Сентиментальна історія» за повістю Миколи Хвильового.
Про це повідомили на сторінці театру у Facebook.
Інсценізація та постановка – Валерія Романко. Сценографія та костюми – Андрій Романченко.
«Саме цією постановкою ми завершили театральний сезон, який подарував нам нові зустрічі, нові вистави та багато щирих емоцій. Дякуємо всім, хто долучився до створення прем’єри... І, звичайно, дякуємо нашим глядачам за довіру, підтримку та оплески. Саме заради вас театр живе і творить. До нових зустрічей вже у серпні!» – зазначили у Луганському театрі.
Читайте також: «Для нас це принципово»: чому Луганський театр не втрачає свою ідентичність у Києві.
- 42 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Сіверськодонецький коледж культури і мистецтв запрошує на навчання
- 13:00 Пацієнти з Індонезії та Мексики: як дерматологиня з Сіверськодонецька здобуває третю спеціальність в Києві
- 11:00 Гаряча лінія керівництва ПФУ Луганщини у липні: у які дні працюватиме
- 10:00 Майже 700 дітей оздоровилися у межах програм Сіверськодонецької РДА
- 09:00 ЛОВА: Комунальна криза на ТОТ Луганщини поглиблюється, а Сіверськодонецьк – без відбудови та зв'язку
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Директор КП «Житлосервіс "Світанок"» Олег Кузьмінов подав декларацію при звільненні 30.06.2026 переглядів: 1372
- Власника «Рубіжанського картонно-тарного комбінату» суд визнав винним у колабораційній діяльності, - ЗМІ 01.07.2026 переглядів: 942
- Штурмував Сіверськодонецьк, Рубіжне, Лисичанськ: ще один бойовик отримав довічне 01.07.2026 переглядів: 923
- На Хмельниччині попрощалися з загиблим захисником з Луганщини Владиславом Непраном 07.07.2026 переглядів: 844












Гаряча лінія керівництва ПФУ Луганщини у липні: у які дні працюватиме
ЛОВА: Комунальна криза на ТОТ Луганщини поглиблюється, а Сіверськодонецьк – без відбудови та зв'язку
19 разів ворог вдарив на Луганщині
