На Луганщині окупанти використовують дитячу працю на виробництвах. Околиці Сіверськодонецька охопили пожежі
На окупованій Луганщині відсутність фахівців на виробництвах компенсують експлуатацією дитячої праці. На тлі обіцянок про протипожежні заходи на околицях Сіверськодонецька тривають масштабні пожежі.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
Згідно з інформацією адміністрації, під виглядом організації літнього підробітку через російські державні реєстри місцевих підлітків цілеспрямовано втягують в економічну систему країни-агресорки.
«Дітей змушують виконувати низькокваліфіковану роботу на промислових об’єктах, зокрема на заводі "Лугамаш". Неповнолітніх використовують як дешеву робочу силу, що є черговим інструментом примусової асиміляції, покликаним нормалізувати окупаційний режим у свідомості молоді», – йдеться у повідомленні.
Також у ЛОВА поінформували, що околиці Сіверськодонецька знову охоплені вогнем – попри заяви окупаційної адміністрації Луганщини про виділення майже 45 млн рублів на протипожежні заходи. Зазначається, що поки окупанти звітують про «колосальні обсяги робіт», облаштування тисяч кілометрів захисних смуг та начебто пильним патрулюванням лісів, «у районі місцевого аеропорту, а також поблизу селищ Сиротине та Метьолкіне безперешкодно розгораються масштабні пожежі».
Раніше повідомлялося, що поблизу окупованого Сіверськодонецька знову спалахнули лісові пожежі.
- 415 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 У сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів»
- 18:00 У ЛОДА збирають пропозиції щодо створення безбар'єрного простору: деталі
- 17:00 На Київщині попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Ігорем Гнелицьким
- 16:00 Лисичанська громада виплатить допомогу дітям військових до Дня знань: стартував прийом заяв
- 15:00 Катування та сексуальне насильство щодо затриманої на Луганщині волонтерки: трьом бойовикам оголосили підозру
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 944
- «Рука лишилася на позиціях»: як боєць із Лисичанська після ампутації повернувся до цивільного життя 01.08.2026 переглядів: 752
- «Він завжди йшов першим». Пам'яті прикордонника Дмитра «Доббі» Погребака 29.07.2026 переглядів: 673
- Що варто знати ВПО у серпні: нововведення, виплати та важливі дати 01.08.2026 переглядів: 653


У сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів»
У ЛОДА збирають пропозиції щодо створення безбар'єрного простору: деталі
Омбудсман закликав уряд переглянути розмір та усунути обмеження у виплатах ВПО
