ЛОДА та БФ «Happy Mind» підписали Меморандум про співпрацю та партнерство

ЛОДА та БФ «Happy Mind» підписали Меморандум про співпрацю та партнерство

У межах розвитку міжнародного співробітництва Луганської області Луганська обласна державна адміністрація та благодійна організація «Happy Mind» уклали Меморандум про співпрацю та партнерство.

Про це повідомляє Управління з питань міжнародного співробітництва ЛОДА.

Зазначається, що під час робочої зустрічі сторони обговорили ключові напрями взаємодії, зокрема:

  • надання психологічної допомоги ветеранам та військовослужбовцям;
  • психосоціальну підтримку внутрішньо переміщених осіб;
  • профілактику та подолання професійного вигорання;
  • реалізацію спільних програм і заходів, спрямованих на зміцнення ментального здоров'я та психологічної стійкості населення.

«Співпраця передбачає об'єднання зусиль для впровадження сучасних підходів до надання психологічної підтримки, проведення освітніх заходів, тренінгів, консультацій, а також реалізації спільних соціальних ініціатив», – йдеться у дописі.

В управлінні зауважили, що підписання Меморандуму стане важливим кроком у розвитку партнерства, спрямованого на розширення доступу до якісної психологічної допомоги та підтримку тих, хто найбільше її потребує.

Довідково.

«Happy Mind» – це український благодійний фонд, який допомагає ветеранам та цивільним відновлювати психічне та емоційне здоров'я. Команда створила спеціальний онлайн-тренажер психологічної самодопомоги: він містить прості та при цьому максимально ефективні вправи, які дозволяють значно знизити рівень депресії, стресів, тривожності, вигоряння, нав’язливі думки, порушення сну тощо.

Раніше повідомлялося, що у сіверськодонецькій лікарні відкрили «Простір турботи про ветеранів».