Сєвєродонецькі школярі змагалися за звання кращих юних рятувальників
Опубліковано 12.10.2017 - 09:16
Понад двохсот сєвєродонецьких школярів командно змагалися за звання кращих юних рятувальників. На полігоні ДСНС протягом дня вони надавали першу меддопомогу; за легендами діти рятували своїх однолітків: на воді, в зоні техногенної аварії та у побуті; вели бойове розгортання та орієнтувалися на місцевості. Змагання організував Сєвєродонецький центр туризму.
Усього на полігоні 18 команд. Перед стартом рятувальники, як заохочення, демонструють дітям свої професійні навички.
Перше місце посіли школярі четвертої школи, на другому учні п’ятнадцятої, колегіум на третій сходинці. Є і нагорода: кубки, м’ячі, компаси, саперні лопатки та інший спортінвентар.
Подробиці у сюжеті телеканалу "ЛОТ":
- 2871 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 720
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 674
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 619
- «Я вірю, що ми повернемося додому»: історія командира дивізіону із окупованого Сіверськодонецька 25.06.2026 переглядів: 606

З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
