Про зміни індексів споживчих цін на товари та послуги у Луганській області у лютому 2018 року
ПРЕС-ВИПУСК
Про зміни індексів споживчих цін на товари та послуги
у Луганській області у лютому 2018 року*
Індекс споживчих цін у лютому 2018 року порівняно з попереднім місяцем становив 100,5%.
На споживчому ринку області в лютому 2018 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 0,4%. Найбільше на 4,4% подорожчали фрукти. На 1,6–0,1% підвищилися ціни на рибу та продукти з риби, маргарин, хліб, кисломолочну продукцію, сметану, рис, макаронні вироби, каву, сир і м’який сир (творог), кондитерські вироби з борошна, молоко, олію соняшникову, масло, кондитерські вироби з цукру, цукор, овочі. Водночас на 3,4% подешевшали яйця, на 0,6% – м'ясо та м’ясопродукти, на 0,1% – шоколад, чай.
Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 1,0%, у т.ч. тютюнові вироби – на 1,5%, алкогольні напої – на 0,5%.
Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросли на 0,2%, у т.ч. водопостачання – на 1,2%, каналізація – на 0,6%.
Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,9% в основному спричинено подорожчанням палива та мастила на 2,7%. Разом з цим відбулося здешевлення перевезень залізничним пасажирським транспортом на 14,1%.
У сфері зв’язку ціни зросли на 0,5% головним чином за рахунок подорожчання мобільного зв’язку на 1,5%.
__________
*Без урахування тимчасово окупованої території у Луганській області.
© Головне управління статистики у Луганській області, 2018
При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики у Луганській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.
Про зміни індексів споживчих цін на товари та послуги у Луганській області у лютому 2018 року
- 2793 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Луганський медзаклад проводить вакцинацію від дифтерії та правця у Рівному: контакти
- 17:00 Загинув захисник з Луганщини Володимир Дєжин, з ним прощатимуться у Львові
- 16:30 Трамп вирушив на зустріч з путіним: "Я там не для того, щоб вести переговори від імені України"
- 16:00 Окупанти взялися судити ще одного «айдарівця» з Луганщини
- 15:08 “Люди помирають наступного дня або через день”: сіверськодончани про меддопомогу в окупації
Найпопулярніші новини за тиждень:
- “За все моє життя у місті не було такого”: у Сіверськодонецьку скаржаться на якість води 08.08.2025 переглядів: 6441
- Людина, завдяки якій Сіверськодонецьк мав “обличчя”: 138 років від дня народження скульптора Пухальського 12.08.2025 переглядів: 5322
- В уряді оприлюднили проєкт постанови про допомогу ВПО з іпотечними кредитами 13.08.2025 переглядів: 3182
- ЛОВА: У вцілілих будинках Сіверськодонецька заселена третина квартир, подекуди - ще менше 09.08.2025 переглядів: 2561