Спортсменка з Рубіжного перемогла на турнірі з карате у Чорноморську

Рубіжанка Ксенія Коломійцева посіла перше місце на турнірі з карате "Katana Cup. Premier League UKF”.

Про це повідомляє начальник Рубіжанської міської військової адміністрації Андрій Юрченко.

Турнір пройшов у Чорноморську, на Одещині. Ксенія Коломійцева на змагання здобула перемогу у категорії до 68 кг.

Дівчина – майстер спорту України, вихованка відділення карате-до рубіжанської ДЮСШ 1, чемпіонка світу 2019 року в Ірландії серед юнаків, багаторазова переможниця різних змагань, турнірів, кубків та чемпіонатів.

Зараз вона поєднує навчання у Львівському державному університеті фізичної культури з тренуваннями у клубі «Скіф» (тренер – «Заслужений тренер України» Ігор Богдан).

Нагадаємо, спортсмени з Луганщини завоювали дві золотих, п’ять срібних та одну бронзові медалі на чемпіонат України з айкідо серед різних вікових груп.