Відбулись змагання з шахів та шашок серед людей з інвалідністю

29 та 30 листопада у Сєвєродонецьку відбулись два масштабні турніри для луганчан з обмеженими фізичними можливостями.

Так, вчора, 29 листопада, у Льодовому Палаці спорту понад 20 юних спортсменів даної категорії боролись за звання кращих шахістів та шашистів області.

Пристрасті за гральними столами вирували чималі, проте не дивлячись на дух суперництва, діти все одно підтримували та допомагали один одному.

Так, серед шахістів призові місця розподілились наступним чином: третє місце посів Вадим Самарець (місто Рубіжне), друге місце виборов Данило Пасічник (місто Рубіжне), першу сходинку зайняв Данило Коваленко (місто Сєвєродонецьк).

За результатами змагань з шашок п’єдестал пошани посіли: І місце – Марина Нізова (місто Кремінна), ІІ місце – Роман Зощук (місто Рубіжне), ІІІ місце – Ілля Кононенко (місто Рубіжне).

Продовжили спортивні заходи для людей зазначеної категорії сьогодні, 30 листопада, проведенням обласного турніру з шахів та шашок вже серед дорослих. До заходу долучились понад 20 спортсменів з інвалідністю.

За результатами, серед шахістів призові місця розподілились так: І місце – Вячеслав Анекєєв (місто Сєвєродонецьк), ІІ місце – Данило Коваленко (місто Сєвєродонецьк), ІІІ місце – Валерій Золотарев (місто Лисичанськ).

Серед шашистів області відзначилився спортсмен з Сєвєродонецька Володимир Гайдамака (І місце), другою стала Анастасія Мухіна (Сєвєродонецьк), на третій сходинці спортсмен з Лисичанська Сергій Шваб.

Організаторами заходу виступив Луганський регіональний центр фізичної культури і спорту «Інваспорт», Луганська обласна асоціації фізичної культури та спорту за підтримки управління молоді та спорту ОДА.