Запрошуємо на онлайн захід "Жива бібліотека" з Олегом Собчуком, фронтменом рок-гурту "СКАЙ"

Запрошуємо на онлайн захід "Жива бібліотека" з Олегом Собчуком, фронтменом рок-гурту "СКАЙ"

Дата: Среда, 19 Январь, 2022

Время: 17:30

Где: Громадська організація «Сєвєродонецька молодіжна рада»

Часом для великого життєвого стрибка потрібна зустріч, яка надихне та допоможе зробити впевнений крок до мрії. Зустріч, яка дозволить обрати потрібний маршрут і йти, не звертаючи, до своєї цілі. Саме на таку онлайн зустріч ГО "Сєвєродонецька молодіжна рада" запрошує мешканців Луганщини 19 січня, під час якої зірковий спікер Собчук Олег розповість свою історію успіху.

Реєструйтесь на онлайн зустріч із зіркою за посиланням тут.

Долучайтесь та поспілкуйтесь з відомим співаком Олегом Собчуком, фронтменом рок-гурту “СКАЙ” та волонтером. Всього лиш за годину ви дізнаєтесь:

  • історію життя і розвитку співака та почуєте неймовірні факти, що допомогли йому стати тим, ким ми його знаємо сьогодні;

  • почуєте як не маючи музичної освіти досягти успіху та стати частиною однієї з найвідоміших рок-гуртів України;

  • як потрапити до Книги рекордів України та стати першим українським виконавцем, який проїхав найбільшу відстань у 2155 кілометрів за 19 днів зі сходу на захід на велосипеді за мінімальний час;

  • як стати щасливим, позитивним, цілеспрямованим та вмотивованим українцем, що легко робить добрі справи й змінює цей світ на краще;

  • як все встигати й поєднувати роботу, сім’ю та волонтерство.

Якщо ви хочете, щоб Олег відповів на ваше особисте запитання - напишіть його під час заповнення реєстраційної форми за посиланням тут.

Обирайте можливості, будуйте майбутнє разом із нами!

Дата онлайн заходу: 19 січня 2022 року, з 17:30 до 18:30.
Місце проведення: жива зустріч на онлайн платформі ZOOM (ви отримаєте посилання на вхід до конференції у листі на поштову скриньку, яку вказали під час реєстрації).

Відвідування заходу “Жива бібліотека” безоплатне.

Додаткова інформація за тел.: +38 (095) 677 91 57, +38 (095) 045 46 95; у месенджері ГО "Сєвєродонецька молодіжна рада" чи в direct Instagram.

Громадська організація “Сєвєродонецька молодіжна рада” реалізує проєкт “Академія можливостей 2.0” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) через проєкт “Демократичне врядування у Східній Україні”.

#USAID #АкадеміяМожливостей2_0 #smr_sd_ua #СхідМожливостей #живабібліотека #skaiband #олегсобчук

Комментарии для сайта Cackle