До дня автомобіліста і дорожника
Традиційно в останній тиждень жовтня численне співтовариство автомобілістів і дорожників відзначає своє професійне свято. У спеку і холод, вдень і вночі, в будні і свята вони обслуговують економіку і населення міста: дорожники підтримують в хорошому стані автомобільні дороги, мости та шляхопроводи, автомобілісти своєчасно доставляють пасажирів і вантажі до місця призначення. Відповідальність за довірену справу, відданість своїй професії, високу майстерність допомагають збільшити і поліпшити якість перевезення пасажирів і вантажів.
Підприємствами автомобільного транспорту міста за січень-вересень 2012р. доставлено замовникам 55,4 тис.т вантажів, що на 62,7% менше відповідного періоду минулого року. Вантажооборот становив 19,5 млн.ткм. і у порівнянні з січнем-вереснем 2011р. зменшився на 12,9%. Питома вага м.Сєвєродонецька в загальному обсязі вантажних перевезень області склала 1,4%, вантажообороті – 4,0%.
У січні-вересні 2012р. послугами пасажирського транспорту скористалися 4066,1 тис. пасажирів, пасажирооборот склав 51,5 млн.пас.км. Порівнянно з січнем-вереснем 2011р. обсяг відправлених пасажирів зменшився на 44,3%, а пасажирооборот зменшився на 28,7%.
Обсяг перевезених пасажирів фізичними особами у порівнянні з січнем-вереснем 2011р. зменшився на 47,3%, пасажирооборот збільшився на 13,7%. Підприємства-юридичні особи обсяг перевезених пасажирів зменшили на 43,0%, пасажирооборот на 40,7%.
Питома вага м.Сєвєродонецька в обсязі пасажирських перевезень, які виконують фізичні особи області склала 3,6%, пасажирообороту – 7,2%.
Роль автоперевізників та дорожників постійно зростає в економічному розвитку міста. Зеленого вам світлофора на автомобільних і життєвих дорогах!
Зі святом, шановні автомобілісти і дорожники!
- 3386 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 Сіверськодонецька МВА передає КП «Зелене місто» майно на Закарпатті
- 16:00 На окупованій Луганщині оштрафували магазин за працевлаштування українки
- 15:00 Гетманцев висловився про поточну ситуацію з поверненням виплат дітям ВПО
- 14:13 Які доходи у заступників начальника ГУНП в Луганській області: декларації за 2025 рік
- 13:31 У Рубіжному окупанти оприлюднили новий список житла, яке хочуть визнати «безхазяйним»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Я втомився починати все спочатку»: луганський доброволець — про війну, втрати та життя в еміграції 12.03.2026 переглядів: 595
- Які доходи за 2025 рік задекларувала заступниця голови ЛОДА Катерина Безгинська 17.03.2026 переглядів: 585
- 1500 грн пенсіонерам і ВПО та кешбек на пальне: в уряді анонсували новий пакет підтримки 12.03.2026 переглядів: 533
- Загинув 26-річний захисник з Луганщини Максим Моргунов 17.03.2026 переглядів: 521

Гетманцев висловився про поточну ситуацію з поверненням виплат дітям ВПО
Які доходи у заступників начальника ГУНП в Луганській області: декларації за 2025 рік
У Рубіжному окупанти оприлюднили новий список житла, яке хочуть визнати «безхазяйним» 