Полицейскому из батальона спецназа грозит до 8 лет тюрьмы
Опубліковано 05.03.2020 - 16:19
Досудебное расследование дорожно-транспортного происшествия с участием полицейского завершено в Северодонецке, передает пресс-служба прокуратуры Луганской области.
Следствием установлено, что в сентябре 2019 году в Северодонецке работник батальона полиции особого назначения за рулем автомобиля «Chevrolet Lacetti» допустил нарушение правил дорожного движения и совершил наезд на женщину-пешехода, которая переходила дорогу.
В результате потерпевшая получила многочисленные тяжелые и средней степени тяжести телесные повреждения, опасные для жизни.
Санкция инкриминируемой статьи УК Украины предусматривает до 8 лет лишения свободы с лишением права управлять транспортными средствами на срок до 3 лет или без такового.
- 6879 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Двоє захисників з Гірської громади загинули на війні в липні
- 12:21 Візт Келлога у Київ: Зустрічі із Зеленським, Єрмаком, Сирським і Будановим, рф другий день не атакує столицю
- 12:00 Ще одну жительку Луганщини окупанти звинуватили у роботі на українські спецслужби
- 11:00 “На одній хвилі з Україною”: активісти спротиву з Луганська й інших окупованих міст привітали з Днем Державності (ФОТО)
- 10:00 “Жодного водовоза навіть за гроші”: Сіверськодонецьк кілька діб без води, підвезення немає
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 12097
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 4747
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 2355
- Двох ексчиновників Луганської ОВА затримали на хабарях та порушенні закупівель на Полтавщині, – ЗМІ 10.07.2025 переглядів: 1997