Під час ліквідації пожежі у багатоповерхівці рятувальники врятували трьох громадян
30 червня о 19:29 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у житловій багатоповерхівці за адресою: м. Сєвєродонецьк вул. Космонавтів.
Прибувши на місце події, рятувальники 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області встановили, що пожежа виникла у одній з квартир на п’ятому поверсі житлового дев’ятиповерхового будинку. Під час проведення розвідки ланкою газодимозахисної служби виявлено трьох громадян. Жінку 1970 року народження та чоловіка 1970 року народження, яких рятувальники вивели на свіже повітря, а для евакуації чоловіка 1964 року народження, застосували колінчатий підйомник, після чого постраждалого передали бригаді швидкої медичної допомоги.
Пожежу на площі 50 кв. м локалізовано о 19:43 та ліквідовано о 20:33.
До ліквідації залучались 12 вогнеборців та 4 одиниці техніки.
Причину виникнення пожежі наразі з’ясовують фахівці.
- 7813 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 На Алеї Захисників Луганщини у Дніпрі встановили меморіал загиблим прикордонникам
- 17:00 Гумштаб Лисичанської МВА переїхав на новий Telegram-канал
- 15:00 На Запоріжжі загинув 44-річний військовий з Рубіжного
- 12:30 Луганський театр урочисто відкрив новий сезон у Києві. Колектив підтримало обласне керівництво
- 10:15 З ТОТ Луганщини визволили ветерана ЗСУ та військового НГУ, які пережили катування й рабство
Найпопулярніші новини за тиждень:
- ЛОВА: На Луганщині партизани знищили обладнання на залізниці, ускладнивши логістику окупантам (ВІДЕО) 14.10.2025 переглядів: 5879
- Вища рада правосуддя звільнила суддю з Луганщини за істотний дисциплінарний проступок 14.10.2025 переглядів: 3442
- Лисичанська МВА почала прийом заяв на допомогу дітям військових до Дня Святого Миколая 14.10.2025 переглядів: 2109
- Окупанти атакували поблизу одинадцятьох населених пунктів на східних напрямках 15.10.2025 переглядів: 1292